strona główna szkoły

 

30 maja br .w naszej szkole nie było lekcji. Było za to wiele atrakcji, jak np. konkurencje sportowe, konkurencje na wesoło, konkursy w dekorowaniu balonów dla młodszych uczniów, filmy, malowanie twarzy dla chętnych, loteria fantowa , w której każdy los wygrywał oraz wiele słodkich upominków.
Zajęcia odbywały się wymiennie w grupach. Gdy jedna grupa uczniów walczyła o pierwsze miejsca w konkurencjach sportowych na terenie szkoły, druga w tym czasie uczestniczyła w zajęciach , jakie przygotowali dla dzieciaków z okazji ich swięta, w swojej komendzie strażacy.

 

super mistrzem szkoły w konkurencjach sportowych został :
Marcin Anglard z klasy III gimnzajum

trzy pierwsze miejsca w szkole podstawowej, z najlepszymi wynikami kolejno zajęli :

1. miejsce Krystian Niedziela z klasy VI
2. miejsce Marek Zielniewicz z klasy V
3.miejsce Dominik Chołuj z klasy IV

Trzy pierwsze miejsca w szkole Gimnazjalnej wywalczyli :

1.Szymon Wawrzyn z klasy III gim.
2.Dawid Kaczmarek z klasy II gim.
3. Łukasz Ponto z klasy II gim.uu

Wszyscy pozostali uczniowie otrzymali nagrody pocieszenia.

Impreza z okazji Dnia Dziecka była możliwa dzięki:

  • hojności sponsorów , takich jak : Starostwo Powiatowe we Wrześni, Firma „Metgalex”, PCK, Cech Rzemiosł Różnych, Powiatowy Bank Spółdzielczy, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ”Razem” , wiejskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalno –Turystyczne ”Szansa”, Burmistrz Wrześni, Spółdzielnia „Wiosna Ludów”, GOSiR z Gniezna, Straż Pożarna we Wrześni i innych, którzy pragnęli pozostać anonimowi. Sponsorom serdecznie dziękujemy

  • zaangażowaniu wszystkich pracowników szkoły od pani dyrektor począwszy, poprzez komitet organizacyjny w składzie : Olga Sierecka-Nawrocka, Magdalena Witkowska i Karolina Przysiuda, wszystkich nauczycieli , po pana woźnego włącznie, a także wsparciu młodzieży PCK z wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych za co serdecznie dziękuję.

organizator D. Drela

a teraz zapraszamy na fotoreportaż :

Atrakcje w szkole:

Z wizytą w Straży Pożarnej

powrót