strona główna szkoły

 

Wyróżnienie na etapie powiatowym dla naszego ucznia Bartosza Drabińskiego w ogólnopolskim konkursie plastycznym : „Palić , nie palić – oto jest pytanie?

26 maja 2014 roku na Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu pt.: „Palić, nie palić - oto jest pytanie”, dla uczniów klas V szkoły podstawowej z terenu powiatu wrzesińskiego.
Głównym celem ogólnopolskiego konkursu, ogłoszonego przez Sanitarną Stację Epidemiologiczną, było kształtowanie postaw i zachowań antytytoniowych wśród uczniów szkół podstawowych.
Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu graffiti pt.: „Palić, nie palić- oto jest pytanie?”. Uczniowie w swoich pracach plastycznych mogli wyrazić własne przemyślenia i odczucia na ten temat. Praca konkursowa mogła być wykonana dowolną techniką graficzną, z wyjątkiem techniki komputerowej, w formacie A-4. W naszej szkole do konkursu na etapie szkolnym przystąpili wszyscy uczniowie klasy V. Nagrodziliśmy na tym etapie 4 prace. Niestety do powiatu można było przesłać tylko 1 pracę, która zdobyła pierwsze miejsce w szkole. Była to praca plastyczna Bartka Drabińskiego. Praca ta została dostrzeżona również w Powiecie i wyróżniona.
Gratulujemy Bartokowi i życzymy dalszych sukcesów !

powrót