strona główna szkoły

 

„Przez oczy do żoładka, czyli sposób na niejadka”
– wyniki głosowania i podsumowanie konkursu.

Wyniki głosowania w konkursie przedstawiają się następująco:
W głosowaniu wzięło udział 85 osób :uczniów, nauczycieli i rodziców. Oddano łącznie 425 głosów ( każdy z głosujących miał do dyspozycji po 5 głosów). Liczba głosów przypadająca na poszczególne klasy rozłożyła się następująco:

klasa 1-3 SP 3 uu 4 uu 5-6 uu 1-2a gim.uu 2 b gim. uu 3 gim. uu
liczba oddanych głosów 88 38 49 34 78 73 65
miejsce 1 6 5 7 2 3 4

Podsumowanie konkursu , ogłoszonego przez SK PCK ,dla klas 1-3 SP i wszystkich klas „życia” pod hasłem.: „Przez oczy do żóładka, czyli sposób na niejadka” ( inaczej ”Jemy oczami, czyli gratka albo sposób na niejadka) odbyło się uroczyście, w dniu 10 czerwca br. Wszyscy uczniowie, zainteresowanych klas otrzymali z rąk pani dyrektor dyplomy, drobne upominki (ufundowane przez organizatora) oraz zdrową żywność pod postacią pysznych jogurtów , które dostarczyła nieodpłatnie Wrzesińska Spółdzielnia Mleczarska.
Klasy ,które zajęły w punktacji 3 pierwsze miejsca dodatkowo otrzymały Honorowe tytuły : „Pierwszego, drugiego i trzeciego kuchcika szkoły” oraz czeki z niewielkimi sumami od organizatora, z przeznaczeniem na zakup dowolnych pomocy dla klasy. Wszyscy uczniowie zdaniem organizatora ( i nie tylko) zasługiwali na wyróznienie , gdyż prace konkursowe ( które można podziwiać na stronie internetowej szkoły:
http://www.zss.wrzesnia.powiat.pl/pck/ak121314.htm były bardzo pomysłowe i starannie wykonane . Gratulujemy wyników i życzymy więcej tak zdrowych i smacznych pomysłów!

powrót