strona główna

WITAMY I ZAPRASZAMY

 


Bożonarodzeniowy motyw gigant - szkolny konkurs plastyczny

Konkurs szkolny zorganizowany przez nauczycielkę plastyki przed Świętami Bożego Narodzenia spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów. Na konkurs wpłynęło 39 prac .Od tych wykonanych indywidualnie, po prace grupowe. Wszystkie przedstawiały przeróżne motywy bożonarodzeniowe, wszystkie też miały swój nieodparty urok. Nie wszystkie jednak spełniały kryterium „gigant”, czyli wielki. Organizator postanowił jednak dopuścić wszystkie wytwory, doceniając zaangażowanie i wkład pracy uczniów. Komisja oceniająca miała nie lada kłopot z wyborem. Po naradzie postanowiono przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
1 miejsce - dla Łukasza Dąbka z klasy 6 / praca indywidualna/
2 miejsce - dla Adriana Pietrzykowskiego i Jakuba Zalewskiego z klasy 3u gim. / praca grupowa/
3 miejsce – dla uczniów klasy 8u / praca grupowa/
Wyróżnienia zdobyli:
- Mateusz Menes z klasy 3 SP
- Weronika Małachwiej z klasy 6
- Kacper Grześkiewicz z klasy 8
Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody ,które wręczyła pani dyrektor na zakończenie szkolnych jasełek.
Poza powyższymi nagrodami, organizator postanowił, że wszyscy uczestnicy konkursu zostaną również nagrodzeni – słodka nagrodą pocieszenia. Słodkości również zostały wręczone przez panią dyrektor.
Wszystkim biorącym udział w konkursie organizator serdecznie dziękuje za zaangażowanie i życzy Udanych Świąt Bożego Narodzenia i cudownego Nowego 2019 Roku.

A teraz zapraszam na fotoreportaż z konkursu:


I miejsce


II miejsce


III miejsce


wyróżnienie


wyróznienie


wyróżnienie