strona główna

WITAMY I ZAPRASZAMY

 


Konkurs "Mój pluszowy miś"

W dniu 2 grudnia br. nastąpiło podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego „Mój pluszowy miś”. Na konkurs wpłynęło 67 prac plastycznych od uczniów szkoły podstawowej. Prace były ciekawe ,ładne, wykonane przeróżnymi technikami . Komisja oceniająca w składzie nauczycielskim i uczniowskim ,tj.: pani dyrektor Ewa Kaczmarek, pani Elżbieta Kołtuniak -Kierzek oraz przedstawiciele SU – Wiktoria Kaźmierczak i Marek Zielniewicz) mieli nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców. Po długim zastanowieniu ustalono, że trzy pierwsze miejsca zdobyli kolejno: 1 miejsce -Szymon Wojtaszak z klasy 8u 2 miejsce -Krystian Kokociński z klasy 2, 3 miejsce – Mateusz Menes z klasy 4. Przyznano również trzy wyróżnienia, dla: Krzysztofa Radwańskiego z klasy 5u, Kacpra Filipiaka z klasy 3 i Kamila Sobaszkiewicza z klasy 5.
Nagrody i dyplomy laureatom zostały wręczone na forum szkoły przez panią dyrektor. Pozostali uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie.
Organizatorkami konkursu były nauczycielki Dorota Drela i Ewa Górczyńska. Konkurs był elementem zajęć z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia.