strona główna

WITAMY I ZAPRASZAMY

 


Z wizytą u przedszkolaków


Ferie w przedszkolu
W ferie dzieci w przedszkolu się nie nudziły ??odkrywały ślady żyjących dawniej dinozaurów, które chodziły po różnym podłożu wśród bujnej roślinności. Światła i piosenki umilały wędrówkę do tajemniczego świata tych niezwykłych zwierząt. 

Bal karnawałowy
W piątek 24.01 w przedszkolu odbył się bal. Przybył Pan Strażak i kilka Pań: Motyl, Wiosna, Lato, Jesień, Zima, Elza też była. Na sali zrobiło się kolorowo i wesoło. Tańce i śpiewy trwały długo a uśmiech towarzyszył wszystkim.

Poranny Krąg

Zajęcia przedszkolne z Metody Porannego Kręgu, których tematem jest ZIMA. Wspaniałe poznawanie pory roku, poprzez polisensoryczne zabawy ściśle związane z tematem. Już od rana w naszej sali: pada śnieg, woda zamienia się w lód, czujemy zapach orzeźwienia i słuchamy piosenek o tej niezwykłej historii pogodowej, której trochę mało jest jeszcze na dworze

Teatrzyk "Czerwony Kapturek"

Dzisiaj w przedszkolu był teatrzyk pt. ,,Czerwony Kapturek" . Bajka przedstawiała postacie znane nam już od lat. Dzieci były wdrażane do poznania koloru czerwonego poprzez kolorowy materiał, słuchały opowieści przy odgłosach lasu, elementy teatrzyku były podświetlane. Na końcu podsumowaniem i przypomnieniem scen była krótka bajka.

Urodziny Mikołaja

W piątek 13 grudnia, świętowaliśmy urodziny Mikołaja. Nasz przedszkolak ukończył 4 lata. Był pyszny tort, balony , prezenty i głośne 100 lat. Życzymy Mikołajowi dużo radości, zdrówka i samych sukcesów.

Mikołajki

Wspieramy naszych najmłodszychPoznajemy zawodyDzień Misia