strona główna

WITAMY I ZAPRASZAMY


Co u nas słychać ?

ROK SZKOLNY
2015/2016

Plan pracy


Samorząd Szkoły Podstawowej
Maria Nowak klasa VI
Weronika Gibowska klasa VI
Mateusz Dekowski klasa V
Maciej Michalak klasa V

Opiekun
mgr Zofia Andrzejczak-Tomys

     

Powitanie jesieni

Uczniowie szkoły podstawowej klas IV,V i VI SP w ramach powitania nowej pory roku jesieni dokonali zbiórki darów jesieni: dyni, kabaczków, ziemniaków, kukurydzy, buraków, szyszek, kasztanów, żołędzi, którymi udekorowali salę przyrodniczą. Wykonali w grupach przepiękne plakaty, które mozna było podziwiać w sali 23.

Sprzątanie świata

We wrześniu 2015 roku już po raz 22 odbyło się SPRZATANIE ŚWIATA. Tegoroczne hasło: ,,Wyprawa-poprawa''. Założeniem akcji było uświadomienie i zwrócenie uwagi na rolę, jaką każdy z nas może odegrać w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu gospodarowania odpadami komunalnymi. W ramach akcji uczniowie szkoły podstawowej pod opieką opiekuna samorzadu i pani Magdaleny Witkowskiej brali udział w szkolnym konkurskie plastycznym ,,Wyprawa-poprawa".
I miesce zdobył Jakub Menes klasa VI SP
II miejsce II klasa u.u SP
III miejsce Maria Nowak klasa VI SP

Wybory do samorzadu

Uczniowie Szkoły Podstawowej we września 2015 roku przeprowadzili wybory Samorządu Szkoły Podstawowej. Uczniowie, którzy kandydowali do samorządu musieli opowiedzieć o sobie w kilku słowach. Po podliczeniu głosów Samorząd Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół Specjalnych numer 4 we Wrześni reprezentują:
Maria Nowak klasa VI
Weronika Gibowska klasa VI
Mateusz Dekowski klasa V
Maciej Michalak klasa V